דצמבר 14

ידיעות אחרונות – העיתון של המדינה, עכשיו גם באפליקציה

ydiot-logo

אז איפה אתם הכי אוהבים לקרוא את העיתון שלכם? עם הקפה של הבוקר, בשירותים, במשרד, ברכבת…? עכשיו אתם יכולים לקרוא אותו בכל מקום ובכל רגע נתון כי הוא נמצא בתוך מכשיר האנדרואיד שלכם. ידיעות אחרונות – העיתון של המדינה, עכשיו גם באפליקציה!

Screenshot_NormalAppImage(1) (3)

אז אולי מצילים לנו כמה עצים אבל לוקחים לנו בעצם חתיכת נוסטלגיה כי אט אט עולם הפרינט הולך ונעלם לו ומשאיר אחריו רק סימני ריח ודיו.

הטרנד של השנים האחרונות היא גלגול העיתונים למצבם החדש אפליקציות דיגיטליות, והנה צצה לה לפני מספר ימים אפליקציה חדשה – אפליקציית עיתון ידיעות אחרונות.

אפליקציית ידיעות אחרונות מציעה לכם להיכנס לעולם הדיגיטלי של כל הידיעות, הכתבות והמוספים שמציע העיתון המלווה גם בסרטוני ווידאו, סודוקו וסקרים וחידונים יומיים.

באפשרותכם להתרשם מהפיד הדיגיטלי או לחלופין לבצע דפדוף ממש כפי שאתם רגילים לעשות בעיתון המודפס.

קראתם כתבה מעניינת תוכלו לשתף אותה עם החברים והמשפחה דרך הדוא"ל, הווטסאפ, וכן דרך הרשתות החברתיות.

בהגדרות האפליקציה של ידיעות אחרונות תוכלו לבחור האם לקבל התראות ועדכונים וכן לבחור את גודל האותיות בעמודי הקריאה דבר שיכול מאוד להואיל לאלו המתקשים לקרוא בעיתון מודפס.

כמו כן, אפליקציית ידיעות אחרונות מציעה לקוראיה בנוסף לעיתון המלא גם את המוספים:

  • 24 שעות
  • ממון
  • ספורט
  • וזמנים מודרניים.

אתם בטח שואלים את עצמכם מה לגבי המינויים של העיתון? לרגל השקת האפליקציה ידיעות אחרונות בחודש הראשון העיתון המלא יהיה פתוח חינם לכולם, לאחר מכן הוא יישאר פתוח רק למנויי העיתון ולאלו שאינם מנויים יוכלו לרכוש מנוי דיגיטלי (רכישה פנימית).

לסיכום, אין ספק שנוכל ממש בקרוב להגיד קדיש על עידן הפרינט, אך תמיד יישארו אלו הנאמנים לדפדוף היומי, לריח העץ והדפוס, לסימני הדיו השחורים על קצות האצבעות וכנראה שעבורם אפליקציה זו גם לא תהווה בקרוב תחליף לעטיפת דגים מהשוק.

כך או כך מדובר בסך הכל באפליקציה כאמור מושקעת וטובה. אז לאנדרואפפ נשאר רק לפרגן ולהשאיר בידכם את הבחירה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדה

download_icon

סרטון הדגמה לאפליקציית ידיעות אחרונות:

תגיות: , , ,

Posted 14/12/2015 by androapp in category תוכנות

1 thoughts on “ידיעות אחרונות – העיתון של המדינה, עכשיו גם באפליקציה

השאר תגובה