אוגוסט 11

Accomplish: To-Do list reborn – תכננו את הזמן שלכם כמו שצריך

To-Do list reborn-logo

Accomplish: To-Do list reborn הינה אפליקציה בפיתוח ישראלי אשר נועדה לעזור לכם לתעל את הזמן שלכם ולתכנן אותו כמו שצריך ובכך להספיק יותר ולא לבזבז זמן מיותר בניסיון של יצירת פגישות/משימות עם פרטים שלא חיוניים לנו.

To-Do list reborn2-androappinfo

האפליקציה מבוססת על תכנון יומן יומי אשר מאפשרת לכם להוסיף משימות יומיות. משימות שצצות לכם במהלך היום ומשימות הידועות לכם מראש וחוזרות מדי פעם.

כל שנשאר לכם זה רק לגרור אותן בקלות רבה לסדר היום שלכם המוצג בצורה גרפית נקייה ומבלי הצורך להתעסק עם יותר מדי אינפורמציה כפי שמוצעת לנו ביומן הרגיל במכשיר האנדרואיד.

כיצד לתפעל את אפליקציית Accomplish: To-Do list reborn

  • בפעם הראשונה שתכנסו לאפליקציה הדבר הראשון שתצטרכו לעשות זה להכניס את המשימות/מטלות/פגישות שיש לכם ללוח המשימות בעזרת לחצן ה-+
  • לכל משימה/פגישה תוכלו לשנות את הצבע, לערוך ולמחוק ע"י לחיצה על לחצן השלוש נקודות
  • כעת לאחר שהכנתם מראש כמה משימות קבועות וכאלו שעומדות להתקיים עברו ליומן היומי (כדי לקבל תצוגה חודשית משכו את המסך מלמעלה למטה ועברו ליום הרצוי)
  • חזרו למשימה הרצויה וע"י לחיצה ממושת גררו אותה ומקמו אותה בשעה המתאימה (על מנת לשנות את תצוגת השעה ל-24 שעות עברו להגדרות ושנו שם)
  • לחיצה על סמן הפעמון וגרירתו תאפשר לכם התראה לפגישה
  • גרירת נקודות מסגרת הפגישה תאפשר לכם להאריך או לקצר את זמן הפגישה/משימה
  • ביצעתם את המשימה תוכלו: לסמן אותה כבוצעה ע"י סימון ברבוע הקטן הממוקם בפגישה, במידה ומדובר במשימה/פגישה שאתם יודעים שתחזור שוב פשוט גררו אותה חזרה ללוח המשימות שלכם ובכך תוכלו להשתמש בה לפעם הבאה שתרצו.

בכדי לסנכרן את הפגישות/מטלות שלכם מחשבונות יומן אחרים כנסו להגדרות המכשיר (Setting), העבירו את אפשרות הסנכרון ל-On ובחרו ביומנים שברצונכם לסנכרן.

To-Do list reborn-androappinfo

לסיכום, אפליקציית Accomplish: To-Do list reborn כאמור הינה אפליקציה נוחה, וקלה לתפעול למרות שהממשק באנגלית עדיין היא מאוד פשוטה להבנה. אז למה אתם מחכים? תתחילו לארגן את הזמן שלכם במהירות 😉

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדה

download_iconסרטון הדגמה לאפליקציה Accomplish: To-Do list reborn:

תגיות: , , , , ,

Posted 11/08/2015 by androapp in category תוכנות

2 thoughts on “Accomplish: To-Do list reborn – תכננו את הזמן שלכם כמו שצריך

השאר תגובה