יוני 3

Google Photos – אחסון תמונות/סרטונים ללא הגבלת מקום

google_photos_app_icon

לפני כמה ימים הכריזה חברת גוגל העולמית כי היא משדרגת את אפליקציית אחסון התמונות שלה Google Photos המאפשרת לכולנו לשמור על כל התמונות והסרטונים שלנו ללא הגבלת מקום.

photos-google2

רובנו נוטים "לפוצץ" את מכשיר האנדרואיד שלנו עם תמונות וסרטונים שקשה לנו להיפרד מהם או שהתעצלנו למחוק ואז אנו נתקלים בהודעה שהמכשיר או כרטיס הזיכרון שלנו מלא. גוגל מציעה לכם פתרון מושלם לבעיה זו, האפליקציה Google Photos מאפשרת לכם לבצע גיבוי אוטומטי ולאחסן את כל התמונות והסרטונים שצולמו במכשיר האנדרואיד על גבי הענן של גוגל ללא כל הגבלה של מקום.

האחסון המוצע לכם בחינם הוא שמירת התמונות באיכות גבוהה אך במידה ותרצו לשמר את הגודל המקורי של התמונה, תוכלו להשתמש רק ב-15GB המוצעים דרך חשבון ה-Google שלכם.

בנוסף מציעה האפליקציה עריכת תמונות ישירות מבפנים ע"י כניסה לתמונה מסוימת ולחיצה על כפתור העיפרון שיפתח בפניכם אפשרויות עריכה כגון: שינויי/תיקוני צבע, פילטרים, וחיתוך לגודל המתאים לכם.

לכל תמונה ניתן להיכנס ולקבל את המידע הבא: מתי צולמה התמונה, גודלה, ועם איזה מכשיר היא צולמה (במידה ואתם מחוברים עם כמה מכשירים לחשבון גוגל אחד).

בנוסף תוכלו לבצע שיתוף כולל ישירות מהאפליקציה וכן הורדת נתיב קישור רלוונטי לשיתוף עם החברים והמשפחה בקלות.

כאחת שמרבה לצלם עם המכשיר שלי תמונות, הדבר שהכי משך את עיניי זאת אפשרות המיקוד ומציאה ממוקדת של תמונות וסרטונים בכל הבלגן שלי. זאת תוכלו לעשות ע"י צביטה של המסך שיכווץ את כל התמונות ויציג אותן לפי חודשים. אפשרות שנייה היא לבצע חיפוש (ע"י לחיצה על לחצן זכוכית המגדלת) שיעזור לכם לאתר תמונות על פי מקומות, נושאים שונים, סוגים וכדומה.

לחיצה ממושכת תאפשר לכם לבצע בחירה של כמה תמונות וסרטונים לשיתוף, שיוך לאלבום מסויים, יצירת אנימציה/סיפור/קולאז' או למחיקה כוללת.

photos-google

עוד מוצעת לכם אפשרות ה"אסיסטנט", העוזר הנאמן שלכם שידאג לקחת קבוצת תמונות דומה וייצור עבורכם הנפשה, או לחלופין כמה סרטוני ווידאו שצולמו באותו היום ויהפוך אותם לסרטון ווידאו אחד מרוכז ומושקע הכולל מוזיקת רקע ומעברים חלקים. תוכלו להבחין בכל סוג של קבוצה ע"י אייקון לצידו.

תוכלו לאפשר לתוכנה לעשות זאת עבורכם אך גם תוכלו לבצע זאת לבד ע"י לחיצה על כפתור ה-+ ולאחר מכן לבחור יצירה של אלבום, סיפור, אנימציה או קולאז'.

אפליקציית Google Photos מציעה גם אפשרות צפייה באוספים, קישורים משותפים, צפייה בתיקיות הממוקמות אצלכם במכשיר ולצפות אילו תיקיות מאוחסנות בענן ואילו אינן, ואשפה אשר מציגה את התמונות/סרטונים שמחקתם וימחקו לצמיתות לאחר כ-60 יום.

האפליקציה ניתנת לשימוש דרך מכשירי הסמארטפון, טאבלטים וכן דרך המחשב הביתי.

לסיכום, אין ספק שאפליקציית Google Photos עושה את העבודה, ועבודה טובה! הפתרון האידאלי לאחסון וגיבוי כל התמונות והסרטונים בענן, והכי חשוב שחרור נפח זיכרון המכשיר שיאפשר לכם לצלם עוד זיכרונות. מומלץ!

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

להורדת אפליקציית Google Photos

download_icon

לצפייה ב-Google Photos דרך המחשב

download_icon

סרטון הדגמה לאפליקציה Google Photos:

תגיות: , , , , , , , ,

Posted 03/06/2015 by androapp in category צילום, תוכנות

1 thoughts on “Google Photos – אחסון תמונות/סרטונים ללא הגבלת מקום

השאר תגובה