פברואר 16

MyRoll Gallery – Photo Gallery | גלריית תמונות חכמה

MyRoll Gallery-logo

MyRoll Gallery – Photo Gallery הינה אפליקציה אשר בקלות יכולה להחליף את גלריית התמונות שלכם במכשיר האנדרואיד. למה? כי היא חכמה!

MyRoll Gallery-androappinfo

אפליקציית MyRoll Gallery – Photo Gallery היא אפליקציה שמטרתה לעשות לכם סדר בכל התמונות והסרטונים הנמצאים אצלכם במכשיר.

מה שמייחד את גלריית MyRoll Gallery – Photo Gallery היא האפשרות לארגן את כל התמונות והסרטונים הממוקמים אצלכם במכשיר בצורה הכי טובה ונוחה לצפייה. כיצד?

ראשית כשתפתחו את האפליקציה תוכלו לצפות בתמונות ובסרטונים המסודרים בתיקיות שכבר סידרתם מראש, במידה ואין לכם תיקיות תוכלו לצפות בכל התמונות בתיקיה אחת.

לחיצה על אחת התיקיות תציג בפניכם את התמונות והסרטונים (Gallery), כמובן שבחירה בתמונה מסויימת תאפשר לכם למחוק/לשתף/להגדיר אותה כטפט.

במידה ותעברו ללשונית Moments תקבלו אלבומי תמונות שהתוכנה הכינה עבורכם. כל אלבום שכזה נוצר עפ"י הזמן בו צולמו/הועלו התמונות ומציג את מספר התמונות והסרטונים הכלולים בתוכו.

כניסה לאלבום תמונות יאפשר לכם להציג את כל התמונות והסרטונים מאותו תאריך במעין קולאז'/מצגת נחמדה, וכן יאפשר לכם לשתף את האלבום דרך הדוא"ל, הפייסבוק, וואטסאפ ועוד.

בכדי לערוך את שם האלבום ואת התמונות והסרטונים הממוקמים בו עליכם יהיה ללחוץ על לחצן העיפרון.

האפליקציה גם תומכת בשעונים חכמים ומאפשרת לכם לצפות, למחוק ולשתף ישירות מהשעון מבלי כלל להשתמש במכשיר האנדרואיד.

לסיכום, אפליקציית MyRoll Gallery – Photo Gallery מאוד מומלצת לכל אלו שיש ברשותם הרבה תמונות וסרטונים ורוצים לעשות סדר בבלאגן ולשתף אלבומים שלמים. מומלץ!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדה

download_icon

סרטון הדגמה לאפליקציית MyRoll Gallery:

תגיות: , , , , , , , , ,

Posted 16/02/2015 by androapp in category צילום, תוכנות

השאר תגובה