ינואר 25

Wolflo – כל מה שמעניין אתכם במקום אחד

Wolflo-logo - androappinfo

בעידן הטכנולוגיה של ימינו אנו ניזונים בעיקר מהידיעות, החדשות והכתבות שאנו נחשפים אליהן דרך אתרי האינטרנט השונים וכן דרך הרשתות החברתיות, אך קשה באמת לעקוב אחר הנושאים שמעניינים אותנו דרך אפליקציה אחת, לכל אפליקציה יש את הפלוסים והמינוסים שלה. עם אפליקציית Wolflo תוכלו לעקוב מקרוב אחר כל מה שבאמת מעניין אתכם שהכל מאוגד במקום אחד.

Wolflo - Easy to Follow

Wolflo הינה אפליקציה בפיתוח ישראלי אשר כאמור מאפשרת לכם לעקוב אחר כל הנושאים והכותרות שבאמת מעניינות אתכם מבלי להיכנס לפרסומות או לנושאים שאינם רלוונטים עבורכם.

Wolflo מחוברת ל-17 רשתות חברתיות מובילות ועוד לעשרות אלפי אתרי אינטרנט השואבות עבורכם את כל האינפורמציה הרלוונטית לכם ובכך מספקת את התוכן הכי איכותי ועדכני.

Wolflo מספקת מגוון קטגוריות לבחירה המאפשרות לכם חיפוש קל ונוח אחר הנושאים שבאמת רלוונטים עבורכם, כמו כן ניתן לבצע חיפוש חופשי בסרגל החיפוש ולגלות עוד נושאים שאינם נגלים לעין.

בפעם הראשונה שתכנסו לאפליקציית Wolflo תתבקשו לבצע התחברות לאחת משלושת הרשתות החברתיות פייסבוק, גוגל+ או טוויטר ומפתחי האפליקציה מתחייבים כי מדובר באפליקציה פרטית שאיננה משתפת או מפרסמת בשמכם.

wolfo-contact

יש לציין כי אין מדובר באפליקציה חברתית אז אל תצפו לאפשרויות כמו לייק, תגובות וכדומה. האפשרויות היחידות שמאפשרת האפליקציה היא:

  • שיתוף בפייסבוק (סמן 3 נקודות בתחתית הכתבה)
  • צפייה במקור (סמן 3 נקודות בתחתית הכתבה)
  • שמירה והוספה לפריטים המסומנים (סמן הכוכב)
  • שיתוף בוואטסאפ (סמן הוואטסאפ)

האפליקציה מוגשת לכם בעיצוב נקי ונעים לקריאה ומלווה במינימום לחיצות:

  • סמן הבית – יציג בפניכם את כל הכתבות מהנושאים שבחרתם לעקוב אחריהם
  • סמן העין – כאן תוכלו לגלות ולעקוב אחר כתבות מאתרים, שחקנים, סדרות, זמרים, מובילי דעה ועוד. כמו כן תוכלו לבצע חיפוש ידני בשורת החיפוש לנושאים שאינם בנמצא. במידה ולא מצאתם נושא/מקור שחיפשתם תוכלו להציע אותו למפתחי האפליקציה. בתחתית העמוד ניתן למצוא קטגוריות המוצעות לנוחיותכם לחיפוש ממוקד בנושאים כגון: אופנה, חדשות, פוליטיקה, ספורט, בידור, טכנולוגיה, מוסיקה, אוכל.
  • סמן הכוכב – יציג את הפריטים שבחרתם לשמור ולצפות בהם במועד מאוחר יותר

ברגע שתכנסו לקרוא כתבה מסויימת סמן 3 הנקודות יאפשר לכם: לשתף את הכתבה בפייסבוק, לשתף את הכתבה בווטסאפת לפתוח בדפדפן ולסמן לקריאה במועד מאוחר יותר.

לאחר שהוספתם מעקב אחר הנושאים שמעניינים אתכם לא תאלצו לחפש אותם היות והם ימוקמו בתחתית המסך כאייקונים עגולים. לחיצה עליהם תעביר אתכם לקריאה קלה ונוחה.

לסיכום, אפליקציית Wolflo מאוד נוחה לתפעול ולקריאה ומרכזת כמו שצריך את כל מה שמעניין במקום אחד ובכך חוסכת לכם להוריד כל מיני אפליקציות אחרות. גם את אתר אנדרואפפ תוכלו למצוא באפליקציה תחת קטגוריית הטכנולוגיה או בחיפוש עצמי, אז אל תשכחו לעקוב. מומלץ!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדה

download_icon

סרטון הדגמה לאפליקציית Wolflo:

מדברים על אפליקציית Wolflo בתוכנית "שש עם":

תגיות: , , , ,

Posted 25/01/2015 by androapp in category תוכנות

השאר תגובה