ינואר 22

Gearam Music ID – זיהוי שירים בשעון החכם

Gearam Music ID-logo

בהמשך לקטגוריית השעונים החכמים המציעים אפליקציות שונות ומגוונות ל-SmartWatch מצאתי אפליקציה מעולה אשר מזהה שירים דרך השעון הנקראת Gearam Music ID.

Screenshots_2015-01-14-19-11-15

Gearam Music ID הינה אפליקציה הניתנת להורדה למכשיר האנדרואיד שלכם (סמסונג) דרך חנות ההורדות של Samsung Gear Apps, חנות המיועדת לשעונים החכמים של סמסונג (Gear 1, 2, 2Neo, S) ומאפשרת לכם כאמור לזהות שירים דרך השעון החכם שלכם.

האפליקציה מתפקדת בדיוק כמו אפליקציית זיהוי השירים של Shazam (שזאם) וע"י לחיצה על גבי על כפתור Listen (שמיעה) שעונכם ינסה לזהות את השיר המתנגן ברקע.

לאחר שהשעון יצליח לזהות את השיר תוכלו לצפות בפרטיי השיר שזוהה על גבי מסך השעון וכן תהיה באפשרותכם לפתוח את האפליקציה במכשיר האנדרואיד שלכם.

באפליקציה במכשיר שאגב גם בה תוכלו להשתמש בכדי לזהות שירים תוכלו למצוא את היסטוריית השירים שביצעתם דרך השעון עם אפשרות מעבר לסרטון השיר ביוטיוב וכן מעבר ל-Google Music.

לסיכום, אין ספק שמדובר באפליקציה מצויינת הן לשעון החכם והן למכשיר האנדרואיד. יש לציין כי בדקתי את הזיהוי דרך השעון ממרחק סביר ולא בצמידות למקור השמע.

על מנת להוריד את האפליקציה Gearam Music ID לשעונכם/למכשירכם תצטרכו להוריד את חנות ההורדות המיועדת Samsung Gear Manager ובשורת החיפוש למצוא את התוכנה.

למדריך כיצד להוריד את החנות למכשירכם לחצו – כאן

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

סרטון הדגמה לאפליקציה Gearam Music ID:

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Posted 22/01/2015 by androapp in category שעונים חכמים

השאר תגובה