ינואר 27

Crossy Road – למה תרנגולת חצתה את הכביש?

Crossy Road-logo_androappinfo

מכירים את הבדיחה: "למה תרנגולת חצתה את הכביש?" כדי להגיע לצד השני 😉 , אבל עזבו אתכם מבדיחות קרש וקבלו את המשחק שעד לא מזמן היה זמין רק עבור משתמשי מערכת ה-iOS וכעת הוא מגיע גם למשתמשי האנדרואיד – Crossy Road.

Crossy Road1_androappinfo

Crossy Road הוא משחק מקסים שמזכיר בתכונותיו את המשחק Frogger למי שזוכר שהיה כל כך פופולרי בשנות ה-80 שבו עליכם לעזור לצפרדע לנווט מצד אחד ולעזור לה לחצות כבישים ונהרות ולהצליח להגיע לצד השני. כך גם מתנהל המשחק Crossy Road רק שכאן מדובר בתרנגולת ועוד חיות שונות ומגוונות שתוכלו לרכוש או לזכות בהן במהלך המשחק.

במשחק Crossy Road מטרתכם היא די פשוטה, כל שעליכם לדאוג זה רק שהחיה שלכם תצליח להגיע בביטחה כמה שיותר רחוק מבלי להידרס ע"י מכוניות, משאיות, רכבות או לטבוע במימי הנהר הגועש ועוד מכשולים העומדים בדרכה. נשמע פשוט? אז זהו שלא כל כך היות ולא תוכלו להתמהמה יתר על המידה היות והמסך אט אט יסגור עליכם.

בדרך תצטרכו לאסוף כמה שיותר מטבעות (עם האות C עליהם) אשר ישמשו אתכם לרכישת חיות נוספות, חיים נוספים ועוד. כמו כן מפעם לפעם תוכלו לצפות בפרסומת וזכות בעוד מטבעות.

לכל חיה/דמות יש את החוזקות משלה לדוגמה: דרקון שיורק אש ומשמיד את כל מה שבדרכו, חד קרן עם שובל צבעים מבלבל, רובוט שצריך לנוע על גבי מסך חשוך, רובוטריק שמשמיד עצמים בעזרת הרובה שלו ועוד ועוד.

ניווט המשחק מתבצע ע"י החלקת האצבע ימינה ושמאלה וכן הקשה בודדת על גבי המסך בכדי להתקדם. במידה ותנסו לחזור לאחור לא יעברו כמה שניות ויגיח נץ שיחטוף אתכם ותפסלו במשחק, כך שכל המשחק מתנהל במהירות ובזריזות.

המשחק כולל רכישה פנימית של חיות נוספות (סה"כ 54 חיות) תמורת 3.50 ש"ח לכל חיה, אך אין צורך לרכוש היות ותוכלו לנסות ולזכות בהם במהלך איסוף המטבעות. כמו כן תוכלו בתחילת כל שלב לבחור עם איזו חיה לשחק או לבחור בקוביה ואז תיבחר דמות בצורה רנדומלית.

בנוסף תוכלו לבדוק את מיקומכם בתוצאת המשחק שהשגתם לעומת חבריכם בעזרת התחברות לגוגל+.

לסיכום, Crossy Road הוא משחק כיפי בתלת מימד המתאים לכל הגילאים באווירת הרטרו של שנות ה-80 עם סאונד מדליק לכל דמות. אני כבר מכורה למשחק, חמוד מאוד!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדה

download_icon

סרטון הדגמה למשחק Crossy Road:

תגיות: , , , , ,

Posted 27/01/2015 by androapp in category משחקים

1 thoughts on “Crossy Road – למה תרנגולת חצתה את הכביש?

השאר תגובה