דצמבר 24

Slideshow Maker – יוצר מצגות וידאו

Slideshow Maker-logo

איזה כיף לחפור בחנות האפליקציות של גוגל ולהיתקל בטעות באפליקציה שמתגלה בסופו של דבר כאחת האפליקציות היותר טובות ושימושיות שמצאתי בזמן האחרון, ואני מדברת על האפליקציה Slideshow Maker אפליקציה בפיתוח ישראלי ליצירת מצגות וידאו דרך מכשיר האנדרואיד שלכם לשיתוף עם החברים והמשפחה.

slider

לכולנו מצויות תמונות במכשיר האנדרואיד שלנו ולעיתים אנחנו רוצים ליצור מצגת של תמונות ולהציג אותה בפני החברים והמשפחה, עם Slideshow Maker תוכלו לעשות זאת ובקלות רבה היות וכל ממשק האפליקציה מלווה בשפה העברית ומאוד קל להבנה ולתפעול.

אז כיצד תוכלו ליצור סירטונים מקסימים מהתמונות שלכם? בואו נתחיל…

 • על מנת להתחיל בפרוייקט לחצו על כפתור הפלוס הצהוב הממקום בצידו הימני התחתון של המסך
 • לאחר מכן בחרו את התמונות שאתם מעוניינים שיופיעו במצגת. ניתן לבחור תמונות מגלריית התמונות שבמכשיר, מחשבון הפייסבוק שלכם, מחשבון האינסטגרם, או לבצע חיפוש באינטרנט. כמו כן תוכלו לצלם ישירות מהתוכנה.
 • לאחר שבחרתם את התמונות הרצויות לחצו על סמן ה-V
 • כעת תוכלו ללחוץ על כל תמונה שבחרתם ולערוך אותה לפני התחלת יצירת המצגת (הוספת מדבקות, הגדלה/הקטנה, הוספת טקסט, שינוי פילטר, והוספת טלאי מעין תמונה על תמונה)

בתחתית המסך נגלה לפניכם תפריט נוסף הכולל:

מעברים בין התמונות, הוספת מוזיקת רקע, מסגרת לתמונות, בחירת שניות לכל תמונה או התאמה אוטומטית לאורך המוזיקה שנבחרה, ואפשרות של הוספת עוד תמונות למקרה ששכחתם

 • בנוסף האפליקציה מציעה לכם בכפתור ההגדרות (לחצן 3 נקודות): הרחבות חינמיות הניתנות להורדה, התראה לתוספות חדשות, האצת וידאו ועוד.
 • לאחר שסיימתם את המצגת שיצרתם במו ידכם לחצו על כפתור השיתוף ותוכלו לשמור את המצגת בגלריה, לשלוח בדוא"ל ולשתף עם החברים והמשפחה דרך הפייסבוק, אינסטגרם, ועוד.

האפליקציה Slideshow Maker מוצעת להורדה בחינם וכוללת פרסומות. במידה ואתם מעוניינים בגרסה נטולת פרסומות תצטרכו להיפרד מ-4.00 ש"ח.

לסיכום, כמי שמרבה להתעסק עם עריכה ויצירת מצגות וסרטונים אני חייבת לשבח את האפליקציה הזאת ולא להסס ולאמר כי מדובר באחת האפליקציות היותר טובות הקיימות ליצירת מצגות בחנות האפליקציות של גוגל – שאפו!

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדה

download_icon

סרטון הדגמה לאפליקציית Slideshow Maker – יוצר מצגות וידאו:

תגיות: , , , , , , , , ,

Posted 24/12/2014 by androapp in category צילום, תוכנות

2 thoughts on “Slideshow Maker – יוצר מצגות וידאו

 1. רבקה

  אפליקציה ידידותית ונפלאה. האם אפשר להעביר את המצגת לדוא"ל ולפתוח אותה במחשב?

  Reply

השאר תגובה