נובמבר 18

Joiku Phone Usage – בדיקה ופיקוח על שיחות, הודעות ונתונים באנדרואיד

Joiku-logo

אנחנו לא באמת תמיד יודעים כמה אנחנו מדברים, כמה הודעות טקסט אנחנו שולחים, מהי מהירות הגלישה ומהי מהירות שליחת/קבלת הנתונים המתבצעת דרך מכשיר האנדרואיד שלנו. לשם כך ניתן להשתמש באפליקציית Joiku Phone Usage.

Joiku1

אז מהי מהירות הגלישה שלכם? כמה שיחות ביצעתם השבוע/החודש ועם מי הכי דיברתם? למי שלחתם וממי קיבלתם הכי הרבה הודעות טקסט השבוע/החודש? את כל הפרטים הללו ועוד תוכלו לקבל בעזרת שימוש באפליקציה Joiku Phone Usage.

על מנת שהאפליקציה תוכל לבחון את מכשירכם כהלכה תצטרכו לבטל את קישורית ה-Wifi. כעת תוכלו לבצע סריקה במכשירכם ולבחון אותו – Test

לאחר שמכשיר האנדרואיד שלכם יסיים לבצע את האבחון תוכלו לצפות בנתונים הבאים:

Joiku0

  • מהירות גלישה – מהירות הורדת/העלאת נתונים והשוואה לרשתות אחרות. תוכלו לבחון את מצבכם לעומת רשתות אחרות הממוקמות באיזורכם. ניתן לצפות בתוצאה הכי טובה שלכם או בממוצעי העלאה/הורדה.
  • שימוש בנתוני Data – הצגת הנתונים על גבי גרפים (ניתן לבחור זמני הצגה בסמן הלוח שנה הממוקם בתחתית המסך יומי/שבועי/חודשי)
  • הודעות טקסט (SMS) – צפייה בכמות הודעות הטקסט שהתקבלו וממוצע השעות שבהן הם התקבלו, כמו כן תוכלו לגלול לסוף הגרפים ולצפות בגרף פאי שיציג את 5 האנשים שהכי הרבה קיבלתם/שלחתם אליהם הודעות
  • שיחות – צפיה בשיחות שבוצעו על ידכם ובשיחות שהתקבלו. גם כאן תוכלו לגלול לסוף הגרפים ולצפות בגרף פאי שיציג חתך של אנשי הקשר איתם יצרתם הכי הרבה קשר
  • סיכום – סיכום כללי אשר מציג לכם את השיחות, נתוני ה-Data והודעות הטקסט בצורה כוללת ומסודרת. כמו כן תוכלו לבחור את מצב הצפייה לפי מצב יומי/שבועי/חודשי.

כמו כן, תוכלו לבצע הגבלת שיחות/גלישה/הודעות בהגדרות התוכנה תחת Limits וברגע שתעברו את ההגבלה שהצבתם לעצמכם תקבלו התראה על כך.

Joiku Phone Usage ווידג'ט:

אפליקציית Joiku Phone Usage מציעה בין היתר גם 4 יישומונים (ווידג'ט) בגדלים שונים המציגים את הגלישה, כמות הודעות הטקסט ששלחתם וכמות השיחות שביצעם ברמה יומית/שבועית/חודשית לבחירתכם.

לסיכום, אין ספק שאפליקציית Joiku Phone Usage עושה את עבודתה נאמנה ומציגה את כל הנתונים בצורה גרפית מפורטת ונוחה לעין גם לאלו שלא כל כך מבינים ויודעים לקרוא את חשבונות הסלולר המגיעים לביתם.

שימו לב! נכון לכתיבת שורות אלו אפליקציית Joiku Phone Usage מוצעת בחינם לזמן מוגבל (מחיר רגיל 4.00 ש"ח). על מנת ליהנות מגרסת ה-Pro (הגרסה המלאה) הורידו את האפליקציה הרגילה ולאחר מכן הורידו את גרסת ה-Pro המשמשת רק כמפתח תוספת להשלמת ההנאה מהגרסה המלאה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדת האפליקציה Joiku Phone Usage

download_icon

לחצו להורדת תוספת ה-PRO לאפליקציית Joiku Phone Usage

download_icon

תגיות: , , , , , , , , , ,

Posted 18/11/2014 by androapp in category ווידג'טים, תוכנות

השאר תגובה