אוגוסט 21

Pregnancy Tickers – ווידג'ט סרגל הריון

Pregnancy Tickers-logo-androappinfo

מזל טוב! אתם בהריון… איזה כיף. עכשיו כל שעליכם לעשות זה רק לעקוב אחר התקדמות שלבי ההריון, ואיך תעשו זאת? עם הווידג'ט (יישומון) של Pregnancy Tickers.

Pregnancy Tickers-androappinfo

Pregnancy Tickers הוא ווידג'ט מתקתק המאפשר לכם להציב מגוון של סרגלים לבחירה שיציגו לכם את התקדמות ההריון על גבי מסך מכשיר האנדרואיד שלכם.

כאשר תורידו את אפליקציית Pregnancy Tickers למכשירכם תצטרכו להגדיר אותו כווידג'ט למסך המכשיר ע"י לחיצה ארוכה במקום מסויים במסך, יישומונים, ובחירה בווידג'ט סרגל הריון.

לאחר מכן תצטרכו להזין את תאריך הלידה המשוער או את תאריך המחזור האחרון.

בחירת סרגל הווידג'ט – כעת בחרו את תצוגת הווידג'ט שחלקם בחינם וחלקם זמינים ע"י מפתחות

בחירת מרקר – באפשרות זו תוכלו לבחור את המרקר (הסמן) שיציג היכן אתם ממוקמים במבחינת התקדמות ההריון על גבי הסרגל (גם כאן רק חלק מהמרקרים זמינים לבחירה בחינם)

בחירת טקסט – באפשרות זו תוכלו לקבוע מה יוצג: תאריך לידה משוער, כמה שבועות עברו, כמה ימים עברו, הימים שנשארו עד למועד הלידה, השבועות שנשארו עד למועד הלידה או להשאיר אפשרות זו ריקה.

שמרו את בחירתכם וכעת יוצג על גבי מסך מכשיר האנדרואיד שלכם סרגל אשר יציג בפניכם את ההתקדמות שלכם בהריון עד למועד הלידה.

  • ניתן להוסיף מספר בלתי מוגבל של ווידג'טים אשר כל אחד מהם יציג אינפורמציה שונה (לדוגמה: אחד יציג באיזה שבוע אתם והשני יציג עוד כמה זמן עד למועד הלידה)
  • ניתן להוסיף הגדרת התראות יומיות, שבועיות או רק הצגת הסרגל ללא התראות.

Pregnancy Tickers – ווידג'ט סרגל ההריון אמנם ניתן להורדה בחינם אך מוגבל ומציע אפשרויות בחירה מועטות. בכדי לפתוח עוד אפשרויות תזדקקו למפתחות:

דירוג האפליקציה בחנות גוגל פליי תספק לכם מפתח 1, שיתוף האפליקציה בפייסבוק תספק לכם מפתח 1, ניתן לרכוש 6 מפתחות בעלות של $0.99 (רכישה פנימית), או לרכוש את הגרסה המלאה שתספק לכם גישה לכל הסרגלים והמרקרים וללא פרסומות תמורת $1.99 (גם כן רכישה פנימית)

לסיכום, Pregnancy Tickers הוא ווידג'ט (יישומון) מעולה המתאים גם לאמהות לעתיד ובטח גם לאבות לעתיד הרוצים להישאר מעודכנים ולדעת באיזה שלב של ההריון הם נמצאים.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

download_icon

תגיות: , , , , , , , , , , ,

Posted 21/08/2014 by androapp in category ווידג'טים

השאר תגובה