אוגוסט 25

Crazy Fish Live Wallpaper – טפט חי (מונפש) שהוא גם משחק

crazyfish-logo

לכל מי שעבר מעולם האייפון לעולם האנדרואיד בטוח שמח שכעת יש באפשרותו לקשט את מכשיר האנדרואיד עם טפט חי שמתנוסס לו על גבי מסך המכשיר. אבל טפט חי שהוא גם משחק זה כבר כיף יותר גדול.

Crazy_Fish_Live_Wallpaper_androappinfo

Crazy Fish Live Wallpaper הוא טפט מונפש מטורף התומך במכשירי האנדרואיד השונים וכן במכשירי הטאבלט אשר כאמור משמש כטפט חי וגם כמשחק שינעים את זמנכם.

הטפט שלעצמו מציג לכם רקע של מעמקי האוקיינוס לצד אלמוגים טרופיים, תיבת אוצרות ודגים…הרבה סוגים של דגים.

מה שמייחד את הטפט כפי שציינתי קודם לכן היא האפשרות לשחק במשחק רדיפה מעניין. בכדי להתחיל במשחק תצטרכו ללחוץ על בועת ה-Start ומטרת המשחק היא לעזור לדג שלנו לשרוד במימי האוקיינוס ולאכול את הדגים המתאימים לגודלו ולנסות להתחמק מדגים הגדולים ממנו.

בתחילה הדג שלנו יוכל לאכול רק דגים מסויימים, כאלו שיופיעו מעל ראשם עיגולים ירוקים עם סימן של סכין ומזלג, ועל הדג שלנו יהיה להתחמק מדגים יותר גדולים אשר יופיעו מעליהם עיגולים אדומים עם סימן של גוגולת. ככל שתתקדמו במשחק מבחר הדגים יגדל והדגיגון שלכם יהפוך לדג המפחיד בחבורה שכולם יצטרכו להיזהר מפניו.

בכדי לתפוס את הדגים המתאימים לאכילה תצטרכו לנווט בצורה חכמה וללחוץ על הדג שאותו אתם רוצים לצוד ותאלצו להתחמק מאלו הרוצים לצוד אתכם. 3 פעמים תוכלו להתקל בדגים זדוניים, אחרי הפעם השלישית המשחק ייגמר וינוטרל ויהפוך בחזרה לטפט מונפש רגיל.

Crazy Fish Live Wallpaper תומך בצפייה לאורך ולרוחב המסך אך הרבה יותר מומלץ לשחק את המשחק כאשר הצפייה היא לרוחב המאפשר לכם יותר תנועה על גבי המסך.

crazy-fish-live-wallpaper-androappinfo

לטפט החי Crazy Fish Live Wallpaper יש 2 גרסאות להורדה:

  • הגרסה הניתנת להורדה בחינם – גרסה זו תאפשר לכם אופציות מועטות, פרסומות וכן אפשרות של כמות משחקים מוגבלת
  • הגרסה המלאה בעלות של 5.30 ש"ח – גרסה זו תאפשר לכם להשתמש בכל התכונות של הטפט כגון: כמות בועות, 2 סוגי רקע, בחירת כמות דגים, ללא פרסומות, אפשרות משחק בלתי מוגבלת ולוח תוצאות המשחק

לסיכום, אין ספק שהטפט החי Crazy Fish Live Wallpaper הוא אחד הטפטים היותר מטורפים שתזכו לפגוש בחנות ההורדות של גוגל. מומלץ בחום!

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

להורדת Crazy Fish Live Wallpaper – הגרסה החינמית

download_icon

להורדת Crazy Fish Live Wallpaper – הגרסה המלאה

download_icon

סרטון הדגמה לטפט החי Crazy Fish Live Wallpaper:

תגיות: , , , , , , , , ,

Posted 25/08/2014 by androapp in category טפט מונפש

1 thoughts on “Crazy Fish Live Wallpaper – טפט חי (מונפש) שהוא גם משחק

השאר תגובה