אוגוסט 10

Bip It – פקודות קוליות בעברית לאנדרואיד

bip-it-logo

אפליקציית Bip It הינה אפליקציה בפיתוח ישראלי אשר מאפשרת לכם לבצע פעולות רק ע"י הגייתם ללא כל צורך בשימוש חוש המישוש, צפייה או מגע במכשיר האנדרואיד שלכם.

bip-it-androappinfo

Bip It (ביפ איט) פקודות קוליות בעברית מאפשרת לכם לתפעל את מכשיר האנדרואיד שלכם בזמן שהידיים שלכם עסוקות בדברים אחרים כגון נהיגה, שטיפת כלים וכדומה.

אפליקציית Bip It פקודות קוליות מאפשרת לכם:

 • לבצע שיחה – אמרו את המילה "התקשר" והגו את שם איש הקשר אליו אתם רוצים לחייג.
 • כתיבת הודעת טקסט – אמרו את המילה "הודעה" והגו את שם איש הקשר אליו אתם רוצים לשלוח את הודעת הטקסט. לאחר מכן תתבקשו להכתיב את הודעתכם. במידה ואתם מרוצים מההודעה תוכלו לאמר את המילה "שלח", במידה ואתם רוצים לבצע שכתוב פשוט הכתיבו בשנית את הודעתכם המתוקנת.
 • ניווט – אמרו את המילה "ניווט" ואת שם הרחוב או את האתר שאליו אתם רוצים להגיע. התוכנה תאתר את הכתובת ותפתח את אפליקציית הניווט של Waze.
 • תזכורות – אמרו את המילה "תזכורת" ואת הפעולה והשעה שאתם רוצים שהתוכנה תתזכר אתכם. התוכנה תפתח את לוח השנה של המכשיר ותכניס את כל הנתונים שנתתם.
 • חיפוש – אמרו את צרוף המילים "חפש את" ומקום או נושא מסויים והתוכנה תבצע חיפוש בגוגל ותאתר את המקום ותאפשר לכם לחפש בדפדפן, לנווט ליעד או להתקשר.
 • נגן – אמרו את המילה "נגן" ואת השיר או הזמר/להקה והתוכנה תאתר את השיר ותנגן אותו ישירות מהתוכנה. יש לציין ששירים שאינם נמצאים במכשירכם התוכנה תאתר את השיר מאתר יוטיוב.
 • ווטסאפ (Whatsapp) – אמרו את המילה "ווטסאפ" ואת שם איש הקשר אליו אתם רוצים לכתוב הודעה והכתיבו את הודעתכם. יש לציין כי כאן חוויתי טיפה בעיה והאפליקציה אמנם איתרה את איש הקשר וביקשה ממני להכתיב את ההודעה, אך רק פתחה את האפליקציה של ווטסאפ ללא ההודעה שהכתבתי. מה שקורה זה שהטקסט רק מועתק ועל מנת שהוא ישלח יש צורך לבצע הדבקה (Paste) בתוך חלון ההודעה. קצת מסוכן אם אתם בזמן נהיגה.

עוד אפשרויות הניתנות לבחירה בהגדרות האפליקציה של Bip It:

 • הקראת הודעות נכנסות – באפשרות זו תוכלו להחליט האם להקריא את ההודעות הטקסט המתקבלות (תמיד, בזמן נהיגה בלבד, לעולם לא)
 • זיהוי קולי של מתקשר – באפשרות זו תוכלו לבחור מתי יתבצע זיהוי קולי של איש קשר המתקשר אליכם (תמיד, בזמן נהיגה בלבד, לעולם לא)
 • מענה בפקודות קוליות – באפשרות זו תוכלו לבחור כיצד ולאילו הודעות/שיחות תענו בפקודות הקוליות (להודעות ושיחות, להודעות בלבד, לשיחות בלבד, ללא)
 • הפעלת האפליקציה Bip It פקודות קוליות – באפשרות זו תוכלו להחליט מתי האפליקציה תפעיל את עצמה בפקודה קולית של הגיית המילים "הלו ביפ איט" Hello Bip It (תמיד, בזמן נהיגה בלבד, לעולם לא) ניסיתי וזה עובד נפלא!
 • מאפייני הקראה קולית – כאן תוכלו לבחור את עוצמת ההקראה, אפשרות להשתיק כאשר המכשיר במצב שקט וכן העדפת החיווי הקולי (גלעד = זכר, סיוון = נקבה)
 • זיהוי נהיגה – באפשרות זו תוכלו לבחור כיצד התוכנה תזהה שאתם נמצאים במצב של נהיגה (באמצעות חיבור לדיבורית, באמצעות שרותי מיקום, ביטול זיהוי נהיגה)
 • הקראת הודעות יוצאות – במידה ותסמנו ב-V את האפשרות הזו תתבצע הקראת הודעה שהוכתבה על ידכם לפני שליחתה
 • הפעלה מהירה – במידה ותסמנו אפשרות זו ב-V תתאפשר הפעלה מהירה של אפליקציית ביפ איט והקלטה מהירה ע"י לחיצה כפולה על מקש הנעילה (כך תוכלו להשתמש בתוכנה גם כאשר מסך המכשיר סגור)
 • התחברות לדיבורית – אם אפשרות זו תסומן ב-V הקראת ההודעות הנכנסות תתבצע דרך הדיבורית שברכב.
 • הכנסת יעדי ניווט מועדפים – באפשרות זו תוכלו להכניס ייעדים מועדפים לניווט מהיר כגון: כתובת בית או כתובת עבודה וכך במידה ותרצו לנווט הביתה תצטרכו רק להגיד את צירוף המילים "ניווט בית".

שימו לב!! אפליקציית Bip It יצאה בגרסה חדשה ומשודרגת (גרסה 2.0):

bip_it_2.0

לסיכום, אפליקציית Bip It (ביפ איט) פקודות קוליות בעברית מזכירה את החברה שלנו "Siri" (סירי) ממערכת ה-iOS של אפל ועובדת נהדר, והכי חשוב שהיא מוצעת להורדה בחינם ותומכת בעברית מלאה! מומלץ בחום 😉

מצגת זאת דורשת JavaScript.

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

לחצו להורדה

download_iconסרטון הדגמה לאפליקציית Bip It (ביפ איט) – פקודות קוליות בעברית לאנדרואיד:

אפליקציית Bip It בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10:

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Posted 10/08/2014 by androapp in category תוכנות

25 thoughts on “Bip It – פקודות קוליות בעברית לאנדרואיד

  1. ערן קצב

   תבדוק שהגדרות החיפוש הקולי הן על עברית כשפה עיקרית: הגדרות הטלפון->שפה וקלט-> חיפוש קולי->תבחר עברית כשפה עיקרית. בהצלחה. ערן.

   Reply
 1. אורי

  פעם ראשונה שאני מגיב על אפליקציה. ראוי לכל תגובה. מעולה ומומלץ.

  Reply
  1. ערן קצב

   אם שמות אנשי הקשר הם באנגלית אז זו הבעיה – האפליקציה מבינה עברית בלבד. רק בניגון מוזיקה אפשא גם באנגלית. אם זו לא הבעיה תבדקי את הגדרות החיפוש הקולי, ראי תגובה למעלה.

   Reply
   1. ערן קצב

    בגרסה האחרונה יש תמיכה גם לאנשי קשר באנגלית תהנה

    Reply
 2. אמונה

  הרגע הורדתי ואני עדיין מתנסה. נראה ממש מבטיח. האם אפשרי להדליק או לכבות למשל את הGPS או את הבלוטוס דרך פקודה קולית?

  Reply
  1. ערן קצב

   מערכת ההפעלה לא נותנת אפשרות כזו לאפליקציות אחרות

   Reply
 3. Aaron Rada

  לא עובד לי כלום. מראה לי שהוא "אדום" אני מבקש להתקשר, הודעה, ניווט והוא לא יוצא ממצב אדום. יש לי HTC ONE M8.

  Reply
  1. ערן קצב

   זה כנראה בעיות בהגדרות החיפוש הקולי. תעדכן את ה google search בחנות האפליקציות ותפעיל אותו אם צריך, תאתחל ואז אתה צריך להעביר את הגדרות החיפוש הקולי לעברית כשפה עיקרית. בהגדרות הטלפון -> שפה וקלט -> חיפוש קולי ולבחור את עברית כשפה העיקרית (לחיצה ארוכה).

   Reply
 4. משה

  למה לא מקריא לי הודעות נכנסות? וגם במסך הגדרות אין הגדרה כזאת

  Reply
 5. adi rismani

  התוכנה לא פועלת לי כראוי, יש לי גלקסי 4S !
  🙂

  Reply
 6. אליעזר צור

  אצלי ב lg 4x בכל הפעלה מופיעה הודעה שצריך להגדיר את שפת החיפוש הקולי לעברית למרות שהיא כבר מוגדרת. בנוסף בהקראת הודעות ס. מ. ס. יש צורך באישור ההודעה כבר קרה לי ששלחתי הודעה מחורבשת לחלוטין.

  Reply
  1. ערן קצב

   שינית בתפריט ההגדרות את ההגדרה דיפולטיבית. כלומר כברירת מחדל הוא מקריא את ההודעה לאישור המשתמש. תסמן זאת שוב

   Reply
 7. שם

  האם אפשר להגדיר שיתמוך בעיברית וגם אנגלית בו זמנית. האמדרואיד שלי באנגלית אבל יש לי שמות גם בעברית וגם באנגלית. אני לא מעונין להעביר את האנדרואיד לעברית .תודה

  Reply

השאר תגובה