יוני 24

YO – האפליקציה הכי מיותרת שתופסת תאוצה בעולם

yo_app

האם השפה העברית הגיעה לקיצה? האם תספיק לנו מילה אחת בכדי שנוכל לתקשר בינינו? על פניו נראה כי אפליקציית YO הישראלית עושה זאת ובגדול.

Yo_app-2

אפליקציית YO אשר הצליחה לגייס ממשקיעים מיליון דולר ומשום מה מצליחה לתפוס תאוצה ברחבי העולם והפכה לא מכבר להיות לאחת מחמשת האפליקציות הכי פופולריות בארה"ב אין הרבה מה להציע חוץ מהתקשרות בין אנשים עם מילה אחת – YO.

נשמע דבילי נכון? אבל תחשבו לרגע אחד אם אתם רוצים לתקשר עם אדם כלשהו ולומר לו בוקר טוב או מה נשמע, או אפילו לקרוא לאחד העובדים שלכם למשרד, אתם צריכים להיכנס לאחת מתוכנות המסרים, למצוא את האדם הספציפי, להתחיל להקליד ולא לדעת אם הוא קרא את ההודעה שלכם או אפילו אם קיבל אותה. עם אפליקציית YO המסר שלכם פשוט עובר.

הכל תלוי במשתמש ובנסיבות. בטוח שלהודעת YO בשעה 01:00 בלילה לא תהיה את אותה המשמעות אם נשלח אותה לאותו המשתמש בשעה 08:00 בבוקר אתם מסכימים?!

לאפליקציה אחראיים אור ארבל ומשה חוגג מייסד אפליקציית מובלי אשר החליטו לגרום לנו כנראה להיות הכי יעילים שיש ולצמצם את מסת התנועות שלנו לאפס והוציאו את האפליקציה בכדי שתוכלו להעביר את המסר שלכם בזמן הכי קצר והכי עינייני. עוד הם מוסיפים כי בניגוד לאפליקציות המסרים השונות ב-YO לא תצטרכו להרשם דרך פייסבוק והיא אינה שולחת את הפרטים שלכם למקורות לא רצויים.

Yo app-3

שתכנסו בפעם הראשונה לאפליקציה תצטרכו להרשם (פעם אחת) עם שם משתמש וסיסמה. תוכלו להזמין את החברים שלכם שיעשו כמוכם וכל שיישאר לכם זה רק לשלוח להם את המילה YO ובכל פעם שהחברים יקבלו ממכם הודעה תשמעו קול משעשע שיגיד את המילה וכן תקבלו הודעה בחלון ההתראות במכשיר.

כך אם בא לכם בבוקר לומר לכל החברים שלכם "בוקר טוב" שלחו להם YO. הגעתם למקום מפגש ורוצים להתריע שהגעתם – שלחו YO ו… אני חושבת שהבנתם את הרעיון.

אני בטוחה שלאפליקציית YO יהיו עוד שימושים בעתיד ואל לנו להספיד אותה טרם זמנה. הינה כבר יוצא עדכון מבורך לרגל משחקי המונדיאל אשר מציע למשתמשים להכניס את שם המשתמש WorldCup אשר יתריע עם המילה YO בכל פעם שמובקע גול.

מפתחי האפליקציה טוענים שקיימים עוד שימושים עתידיים שאפליקציית YO תוכל להיות בהם יעילה ושימושית כמו לדוגמה האפשרות לשלוח לכם YO כאשר אתם נמצאים באחת מרשתות בתי הקפה וההזמנה שלכם מוכנה, או כאשר אחת מרשתות האופנה תצא ב-Sale וכדומה.

האם תם לו עידן השיחות בטלפון ושליחת ההודעות? האם הסתיימה לה ההתפתחות הלשונית? רק הזמן יגיד… YO לכם 😉

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

download_iconסרטוני הדגמה לאפליקציית YO:


צוחקים על אפליקציית YO ב-Comedy Central:

תגיות: , , , , ,

Posted 24/06/2014 by androapp in category תוכנות

1 thoughts on “YO – האפליקציה הכי מיותרת שתופסת תאוצה בעולם

השאר תגובה