יוני 29

Yahoo Aviate Launcher – הלאונצ'ר החדש של יאהו

aviate-logo

חברת שירותי האינטרנט יאהו (Yahoo) השיקה לאונצ'ר משלה אשר מציג לכם את כל המידע הנחוץ לכם במינימום פעולות לאורך היום, הכירו את הלאונצ'ר Yahoo Aviate Launcher.

aviate-launcher

מה שאני אישית אהבתי כשערכתי בדיקה ללאונצ'ר של יאהו הוא קודם כל הפשטות שלו, התפעול המינימלי וכן האופן בו הוא מתאים את עצמו אליי במקום שאני אתאים את עצמי אליו, למה הכוונה? Yahoo Aviate Launcher מתוכנן כך שהוא יציג  בפניכם את כל האינפורמציה הרלוונטית לשעות היום ולמקום בו אתם נמצאים.

הלאונצ'ר של Aviate מחולק ל-4 מסכים שונים:

מסך מצבי היום – מסך זה מכיל את התאריך והשעה, האירועים שלכם לאותו היום, חדשות ואקטואליה, ולמסך זה תוכלו להוסיף אוסף של אפליקציות עפ"י נושאים (Add Collection) או ווידג'ט ספציפי (Add Widget)

את המסך הראשי ניתן לשנות עפ"י המקום והזמן שמתאים לכם: (Today, Moving, Listening, Work, Nearby) כך שאם למשל אתם בזמן נסיעה אתם תבחרו או יותר נכון הלאונצ'ר יבחר עבורכם את המסך Moving אשר יציג בפניכם את אפליקציות הניווט המתאימות לכם, כיוון הביתה, כיוון לעבודה ותוכלו להוסיף בעצמכם עוד אפליקציות ויישומונים מתאימים. או אם החלטתם לצאת לארוחת ערב במסעדה העבירו את המסך לאפשרות של Nearby ובאופן אוטומטי תוכלו לצפות ביקורות, טיפים, תמונות למסעדה שבחרתם.

aviate-launcher-androappinfo2

מסך ראשי – מסך זה יציג תמונה נבחרת, ואפליקציות שאתם מרבים להשתמש בהן. משיכת המסך מלמטה למעלה תציג את אנשי הקשר המועדפים עליכם וכן את האפשרות לבצע שיחות ושליחת הודעות לנמענים.

אפליקציות – במסך זה תוכלו לצפות באפליקציות המסודרות עפ"י קטגוריות שונות המאורגנות מראש גכון: משחקים, צילום, חברתי, בידור ועוד.

A-Z – בצידו הימני של המסך תוכלו להבחין באותיות A-Z אשר תציג בפניכם את כל האפליקציות שבמכשיר האנדרואיד שלכם. ניתן לגלול במהירות לפי אותיות הא-ב' או ה-A-Z וכן ללחוץ על סמן זכוכית המגדלת ולבצע חיפוש ידני לאפליקציות.

לסיכום, Yahoo Aviate Launcher הוא לאונצ'ר מינימליסטי, פשוט לתפעול ומאוד אלגנטי אשר לא דורש מכם יותר מידי התעסקויות והגדרות – הוא מתאים את עצמו אליכם.

(גרסת הלאונצ'ר של Aviate מותאמת למכשירים בעלי גרסה 4.0 ומעלה)

אהבתם? כיתבו תגובה ושתפו, דעתכם חשובה לנו!

download_iconסרטון הדגמה ללאונצ'ר Yahoo Aviate Launcher:

תגיות: , , , , , , ,

Posted 29/06/2014 by androapp in category לאונצ'ר

1 thoughts on “Yahoo Aviate Launcher – הלאונצ'ר החדש של יאהו

השאר תגובה