מאי 7

Snapchat – האפליקציה שהצליחה לשגע את כולם יוצאת עם עדכון משמעותי

Snapchat_androappinfo

אפליקציית Snapchat, האפליקציה שמצליחה כבר כמה שנים לשגע את כל העולם יוצאת עם עדכון משמעותי שאולי אפילו יצליח לשנות את דעתם של אלו שסולדים ממנה.

למי שעדיין לא מבין על מה כל המהומה ומה זאת בכלל האפליקציה הזאת שכולם מדברים עליה כל הזמן מוזמן לקרוא את הכתבה הבאה.

snapchat

Snapchat הינה אפליקציה אשר מאפשרת לכם לנהל שיחה מהירה בין חברים (snap = מהיר, chat = צ'אט), אבל שיחה כל כך מהירה שאחרי כמה שניות הכל ימחק ולא יישאר שום זכר או תיעוד.

צלמו תמונה, או סרטון וידאו ואף הוסיפו כיתוב וציור, שלחו לאחד מהחברים שלכם שגם הורידו את התוכנה ואם הם לא היו מספיק זריזים ולא הספיקו לבצע צילום של ההודעה עד 10 שניות הם פשוט לא יוכלו לשמור את היסטוריית השיחה ביניכם היות ומקור השיחה ימחק מכל מקום אפשרי גם מהמכשיר ממנו נשלחה ההודעה וגם משרתי החברה.

אממממ מעניין נכון?! אני בטוחה שהראש של כמה מכם מתחיל לעבוד ולקלוט את הרעיון המדליק שמסתתר מאחורי התוכנה.

האמת שהאפליקציה תפסה יותר ברחבי העולם ופחות תפסה את הקהל הישראלי ולא ברור כל כך למה. אולי מהפחד הפרובוקטיבי אולי מהחשש לשליחת הודעות פורנוגרפיות ותכנים קשים ואולי בגלל שהקהל הישראלי פשוט רוצה לנהל שיחה כמו שצריך ולא מחפש טוויסטים מעוותים. בכל אופן מדובר בתוכנה חביבה שאם משתמשים בה למטרות הנכונות היא אפילו יכולה להיות לגמרי מגניבה. וכעת האפליקציה יוצאת עם עדכון גרסה שהופך אותה לטעמי להרבה יותר שימושית.

מה כולל העדכון?

  • צ'אט הודעות – עם עד עכשיו היה ניתן לשלוח רק תמונות, כעת ניתן גם לבצע צ'אט בעזרת הודעות טקסט שגם הן ימחקו אחרי זמן קצוב
  • שמירת הודעות – לחיצה ארוכה על טקסט לפני שנגמר הזמן יישמר
  • התראת חברים – התוכנה תעדכן אתכם מתי החברים שלכם נמצאים בצ'אט
  • צ'אט בוידאו – כעת ניתן לבצע שיחת וידאו בין שני משתמשים (על שניהם לאשר את השיחה על מנת שהיא תתקיים בעזרת לחיצה ממושכת על גבי הלחצן הכחול)

לסיכום, נראה כי העדכון האחרון רק מטיב עם התוכנה ואף שולח אותה למחוזות שונים מהכוונה שלשמה היא נועדה. האם העדכון יגרום ל-Snapchat לתפוס את הקהל הישראלי?

download

סרטוני הדגמה לאפליקציית snapchat:


תגיות: , , , , , , , , ,

Posted 07/05/2014 by androappinfo in category תוכנות

השאר תגובה